Приветствую Вас Гость
Пятница
28.07.2017
01:37

ГОРЛОВСКИЙ КОЛЛЕДЖ ГОРОДСКОГО ХОЗЯЙСТВА

Меню сайта
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Для визначення викладачів дисцилін навчальними групами необхідно переглянути розклад занять для студентів денної або заочної форми навчання,які розташовані в каталозі файлів.

     

    СПИСОК   2014р. 

     

    Цикл викладачів дисциплін загальноосвітньої підготовки

     

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Сарана Олександр Олексійович

    sarana412@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelasarany/

    Руденко Олена Юріївна

    arudenko301@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelarudenko

    Андрєєва Аліна Леонідівна

    alinaandreyeva09@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelaandreevoj/

    Тарханов  Олександр Костянтинович

    tarxanov99@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelatarhanova

    Мазуркевич Лариса Олексіївна

    mazyrkevich1004@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacamazurkevic/

     

     

    Цикл викладачів дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки

     

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Дідік Нина Анатоліївна

    socgumdis@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavateladidik/

    Аксьонова Анастасія Анатоліївна

    aksenova05111985@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelaaksenovoj/

    Індюкова Олена Вікторівна

    Indukova75@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelaindukovoj/

    Сокол Інна Євгеіївна

    sokol29041969@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtinozemnihmov/

     

    Цикл викладачів спецдисциплін спеціальності  

    5.06010114  «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»

     

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Савостіна Ольга Михайлівна

    savolga971@gmail.com

         https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelasavostinojom/

     

    Бічуріна Наталія Ігорівна

    19amazon54ka@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelabicurinoj/j

     

    Фалько Олена Володимирівна

    sf22572sf@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelafalkoev/

    Горбенко Ольга Миколаївна

    gorbenkoon2015@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelagorbenko/

    Падалка Вікторія Сергіївна

    padalkavika@gmail.com

    https://sites.google.com/site/gazificirovannyekotagregaty/

    Антонюк Татьяна Ивановна

                     antonujkti@gmail.com 

     

    Лукьянов Андрій Миколайович

    lukianovan71@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacalukanova/

     

    • Викладачів спецдисциплін спеціальності

     5.06010113 Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Барабанова Тетяна Юріївна

    barabanova009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/tehnologiataorganizaciabrr/

    Яковенко Людмила Олександрівна

    iakovenko009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/gazovimerezi/

    Куксенко Ірина Федорівна

    kyksenko009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacakuksenko

    Кравчук Лідія Семенівна

    kravchk009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelakravcuk/

    Мазанік Галина Михайлівна

    mazanik009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacamazanik/

    Шестерина Ольга Евгеньевна

    shesterinaolga15@gmail.com

     https://sites.google.com/site/sesterinaoe/

    Підуст  Микола  Іванович

    pidust009@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelapidusta1/

     

     

     

    Цикл викладачів спецдисциплін спеціальності

    5.05060103  Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання

     

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Бабаєва Людмила Андріївна

    103babaeva@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelababaevoj/

    Вербицька Наталя Денисівна

    verbickn103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/gkmgteplosnabzenie/

    Діденко Катерина Анатоліївна

    e.a.didenko103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtdidenkoka/samostoatelnaa-rabota

    Діденко Олена Василівна

    e.v.didenko103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacadidenkoov/

    Ніколаєва Лариса Володимирівна

    NikolaevaLV72@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelanikolaevoj/

    Томілова  Наталія Олександрівна

    tomilova103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajttomilovoj/

    Якутенко Римма Олександрівна

    yakutenko103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelaakutenko/

    Стовбун Наталя Миколаївна

    nata3531@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelastovbunnn/

     

     

    Цикл викладачів дисциплін математичної та природничо-наукової підготовки

    Прізвище,ім’я та по батькові

    Електронна адреса

    Бахматова Людмила Георгіївна

     bahmatova2110@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelabahmatovoj

    Коренюк Галина Анатоліївна

    korenuk103@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacakorenuk1

     

     

    Рижкова Ольга Леонідівна

    oryzhkova987@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelaryzkovojol/

    Макієнко Олена Анатоліївна

    makienko922@gmail.com

     

    Свєтлічна Катерина Володимирівна

    xxxekaterina108xxx@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacasvetlicnoie

    Шестак Валентина Констянтинівна

    valechka585@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtvikladacamakienko11/

    Лебединська Людмила Михайлівна

    lebedinskalm@gmail.com

    https://sites.google.com/site/sajtprepodavatelalebedinskoj/

     

       Прізвище викладача

     

    Назва дисципліни

     

    Сарана Олександр Олексійович

    Всесвітня історія

    Основи  філософських  знань

    Історія України

    Руденко Олена Юріївна

    Іноземна мова**

    Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

    Андрєєва Аліна Леонідівна

    Українська мова

    Українська література

    Українська  мова (за  професійним  спрямуванням)

    Тарханов  Олександр Костянтинович

    Хімія

    Біологія

    Нємкова Світлана  Олексіївна

                                          Технології *

    (Вступ до спеціальності)

    Мазуркевич Лариса Олексіївна

    Біологія

    Географія

     

    Дідік Нина Анатоліївна

    Історія  України

    Соціологія

    Українська мова

    Українська література

    Індюкова Олена Вікторівна

    Основи  правознавства

    Правознавство* (Основи  правознавства)

    Сокол Інна Євгеіївна

    Іноземна мова**

    Українська  мова (за  професійним  спрямуванням)

    Рафєєнко Інна Вікторівна

    Світова література

    Бахматова Людмила Георгіївна

    Математика

     

     

     

    Інформатика (ОІТ)*

    Інформатика.  Основи  інформаційних  технологій

    Математика

    Інформатика**

    Коренюк Галина Анатоліївна

    Теплотехніка

    Гідравлічні машини

    Кошель Світлана Миколаївна

    Технічна  механіка

    Основи технічної механіки

    Охорона праці в галузі

    Макієнко Олена Анатоліївна

    Інженерна графіка.  Основи  нарисної  геометрії

                                            Спецкреслення

     

    Свєтлічна Катерина Володимирівна

    Фізика .Астрономія

    Безпека життєдіяльності

    Шестак Валентина Констянтинівна

                   Інженерна графіка.  Основи  нарисної  геометрії

                                          Спецкреслення

    Лебединська Людмила Михайлівна

    Математика

    Вища  математика

    Бабаєва Людмила Андріївна

    Теплогенеруючі  установки  та  теплопостачання

    Котельні установки і водо підготовка

    Теплові схеми котелень

     

    Вербицька Наталя Денисівна

    Опалення, вентиляція і кондиціонування повітря

    Теплопостачання

    Технологія і організація будівництва та ремонту теплових мереж і споруд

    Діденко Олена Василівна

                                      Теплопостачання

     

    Автоматичне регулювання санітарно-технічних систем

    Стовбун Наталя Миколаївна

                   Економіка і планування виробництва