Приветствую Вас Гость
Пятница
23.03.2018
16:10

ГОРЛОВСКИЙ КОЛЛЕДЖ ГОРОДСКОГО ХОЗЯЙСТВА

Меню сайта
Категории раздела
Мої статті [5]Практичні роботи [0]
Практичні роботи
Лабораторні работи [0]
Лабораторні роботи
Лекції [0]
Лекції
Методичні указівки [0]
Методичні указівки
Курсові та дипломні роботи [0]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Главная » Статьи » Мої статті

  Матеріально-технічна база

  Навчальний і навчально-виробничі корпуси розташовані по вулиці Кірова 12а, обидва корпуси з’єднані переходом. У лівій частині навчального корпусу знаходиться актова зала, а в правій частині – спортивна зала. На першому поверсі навчально-виробничого корпусу розташовані майстерні технікуму.

  Гуртожиток розташовано по вулиці Пушкінська, 53а (на відстані 500 метрів від навчальних корпусів).

          

     У технікумі є 38 кабінетів, 17 лабораторій, навчально-виробничі майстерні.

  Забезпеченість кабінетами, лабораторіями і майстернями з усіх трьох спеціальностях стовідсоткова. Кабінети і лабораторії обладнані всім необхідним для виконання навчальних програм.

  Майстерні укомплектовані обладнанням та інструментами у повному обсязі. Наявні будівлі і споруди відповідають санітарно-технічним вимогам, тому що своєчасно проводиться поточний ремонт за рахунок позабюджетних коштів.

  У 2006 році в технікумі створено навчальний комплекс, який оснащений сучасними системами індивідуального тепло-газопостачання.







   

                                                                                                                                               

  Ціль створення комплексу:

  ·        організувати матеріальне забезпечення навчальним планом спеціальностей, за якими проводиться підготовка в технікумі (5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»; 5.05060103 «Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання»), які у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації об’єднані в одну спеціальність «Теплогазопостачання і вентиляція»;

  ·          уникнути розпилення дорогого обладнання по кабінетах і зробити його доступним для будь-якого викладача та навчальної групи, бо він виведений за рамки розкладу;

  ·          комплекс може бути використаний при закріпленні теоретичного матеріалу з усіх дисциплін спеціальних циклів, для проведення практичних занять, для проведення ремонтної практики, навчальної практики на отримання робочої професії, для проведення конкурсу «Кращий за професією»;

  ·          в навчальному комплексі відбувається постійне накопичення інформації, зразків сучасних технологій та обладнання з виставок міст Києва, Донецька, з розділів «Будівництво», «Теплоенергетика» та «Енергозбереження», що, у свою чергу, дозволяє використати цей комплекс для підвищення, кваліфікації викладачів та інженерно-технічних працівників галузі.

  Обладнання комплексу дає можливість демонструвати навчальні фільми, фільми відомих виробників сучасного опалювального, газового та іншого обладнання.

   

  Перелік фільмів:

  ·          газорегуляторні пункти;

  ·          електрохімічні корозії;

  ·          внутрішньодомове газове обладнання;

  ·          зварні роботи в газовому господарстві;

  ·          облік витрат газу;

  ·          використання зріджених вуглеводних газів.

   

  Перелік дисків «Монтаж, проектування і експлуатація обладнання» фірм:

  ·          TERMOMAX;

  ·          УКРИНТЕРМ;

  ·          KISAN

  ·          ДАНКО;

  ·          РИВНИТЕРМ;

  ·          ТОРГОВІЙ ДОМ;

  ·          ВОДНАЯ ТЕХНИКА;

  ·          VAILLANT;

  ·          SIT GROUP;

  ·          ООО «ГАЗКОМПЛЕКТ»;

  ·          САХАРА;

  ·          SANELA;

  ·          КОЛБИ;

  ·          JUNKERS;

  ·          STAMAR RIFENG.

                                                                                                                                        

         

    








     

  Навчальний комплекс оснащений діючою автономною системою опалення: двоконтурний газовий котел «Протерм», вузол обліку витрати газу, варіант підключення системи опалення.

  Комплекс оснащений різними видами та типами опалювальних приладів різних модифікацій: одноконтурні, двоконтурні, настінні, парапетні.

  Також у наявності є велика кількість наочності у вигляді стендів та плакатів, які не захаращують загальний план, а передбачена можливість їхньої реконструкції з необхідності.

  Згідно з перспективним планом розвитку технікуму було встановлено завдання привести матеріальну базу спеціальностей теплопостачання та сантехніки у повну відповідність з сучасними вимогами до енергозберігаючих технологій і того ринку товарів та послуг, які пропонує промисловість України та провідні країни світи. Для цього вивчається досвід постійно діючої виставки «Експо-Донбас» та укладені договори про співпрацю з підприємствами – постійними учасниками цих виставок. У результаті цієї співпраці спільними зусиллями зібрано сучасне обладнання. 

  Комплекс становить собою залу, в якій розташована комп’ютерна техніка з наявністю вузла доступу до мережі «Internet». Також в залі розташовано 8 стендів сучасного обладнання

  Представленні комплекси – невід’ємна частина методичного кабінету технікуму, яка дозволяє при проведенні занять використовувати аудіо-, відео- матеріали, стенди та обладнання. Також забезпечені місця для самостійної роботи студентів згідно з тими розділами програм дисциплін, які винесені на самостійне навчання та підвищення кваліфікації працівників галузі.


  Категория: Мої статті | Добавил: Злата (30.11.2010)
  Просмотров: 750 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0